Індивідуальний розмір

info@gofrocarton.com.ua
+38 063 547 92 12

+38 068 552 77 81

0

Коробки на замовлення


Картонні коробки на замовлення на вигідних умовах

Виготовлення паковання за індивідуальними запитами ― одна з найпопулярніших послуг нашої компанії. Власні виробничі потужності та досвід майстрів дозволяють реалізовувати проєкти різної складності. Ми виготовляємо картонні коробки на замовлення гуртом та в роздріб.

Великий вибір матеріалів

Найпопулярнішим видом сировини для виробництва тари є три- та п'ятишаровий гофрокартон. Він відрізняється профілем (В або С) та маркою. Цей матеріал характеризується екологічністю, забезпечує хороші показники міцності. Він підходить для транспортування харчових і промислових товарів. Невеликі коробки на замовлення часто виготовляються із мікрогофрокартону. Він відрізняється незначною товщиною, може мати зовнішній кешований паперовий шар. До його переваг відносять привабливий зовнішній вигляд і можливість легко нанести зображення. Але мікрогофрокартон не можна штабелювати.

Різноманітність конфігурацій та габаритів картонних коробок

Наша компанія пропонує коробки на замовлення різних типів:

  • чотириклапанні. Універсальні гофроящики, які виготовляються широкими розмірними лінійками. Вони необхідні при переїздах, для поштових відправлень та ін. Для зберігання та переміщення пляшок використовується тара зі спеціальними решітками;
  • лотки. Неглибоке пакування для овочів, фруктів, кондитерських виробів та ін. Лотки можуть комплектуватися кришкою;
  • самозбірні. Моделі зі складним висіканням, які не вимагають для з'єднання допоміжних засобів (клею, скоб);
  • з кришкою. Такі картонні коробки на замовлення виготовляються для взуття, документів (архівні), одягу та ін. Вироби з якісного матеріалу підходять як подарункові. Вони можуть мати складні форми. Встановлене на фабриці обладнання дозволяє виготовляти квадратну, прямокутну тару різноманітних розмірів.

Вигоди співпраці з нами

 

Ми виготовляємо картонні коробки під замовлення в широкому асортименті. На сайті запропоновано калькулятор розрахунку вартості. Своїм клієнтам ми готові гарантувати:

  • індивідуальний підхід. Фахівцями будуть враховані всі побажання клієнта;
  • якість. Ми використовуємо лише якісну сировину;
  • демократичні ціни. Обумовлені прямими контактами з постачальниками та сучасним високоефективним обладнанням. Купуючи товари гуртом, можна розраховувати на додаткові знижки;
  • дотримання умов договору. Додатково надаються послуги із нанесення зображень. 

Географія наших постачань ― вся Україна. Можлива доставка до Києва чи будь-якого іншого міста. Звертайтесь. Ми будемо раді співпраці.


В цій категорії немає товарів.