Індивідуальний розмір

info@gofrocarton.com.ua
+38 063 547 92 12

+38 068 552 77 81

0

Про компанію

Виробництво і  продаж гофротари та паковання з гофрокартону від ГофрокартонЮа

У наш час існує велика кількість різних пакувальних матеріалів. Найбільш популярним і необхідним матеріалом у процесі виготовлення гофротари є якісний картон і гофрокартон.


Гофротара ― це спеціальний матеріал для пакування, який можна зустріти на кожному виробничому підприємстві. І це не дивно, адже вона здатна надійно та тривалий час зберігати товар у належному вигляді, а також є гарантом успішного транспортування. Простий термін «гофротара» поєднує групу спеціальних пакувальних матеріалів, виготовлених із гофрокартону, а саме:

  • ящики;

  • коробки;

  • гофроаркуші.


Сфера застосування пакувальних матеріалів вельми широка. Наприклад, ящик для габаритної конструкції з дерева або тари зі скла виготовляється з гофрокартону, що складається з 7 шарів. Завдяки цьому забезпечується 100% збереження товару, який перевозиться.


Враховуючи усе вищесказане, можна зробити висновок про те, що в процесі виготовлення гофротари отримують надійне та міцне паковання, здатне витримати навантаження до 2 т. Водночас вартість одного гофроящика набагато нижча, ніж ціна такої ж ємності з дерева або пластику.


Наше підприємство займається виробництвом і продажем гофротари будь-якого рівня складності, обсягу, габаритів і форми. Продукція відповідає всім встановленим стандартам ДСТУ та ТУ. Ба більше, для зручності наших клієнтів ми виготовляємо за індивідуальним замовленням чотириклапанні гофрокороби, лотки, гофроаркуші, гофроящики з клапанами, що перекриваються. За бажання споживача на тару з гофрокартону можна легко нанести малюнок або логотип підприємства. Також у нас ви без особливих труднощів зможете замовити всі потрібні допоміжні матеріали, без яких не обійтись у процесі пакування товарів.


Гофрокартонні ємності вже досить тривалий час займають лідерські місця на ринку пакувальних матеріалів. Гофротара здатна забезпечити повну безпеку товарів впродовж певного періоду. Також з її допомогою процес перевезення товару стає набагато простішим і безпечнішим. Інтернет-магазин gofrocarton.com.ua пропонує досить широкий асортимент пакувальної продукції за оптимальною вартістю.


Для своїх клієнтів ми виготовляємо:

  • кілька різновидів гофрокартону;

  • якісні ящики та коробки з гофрокартону;

  • лотки для овочів, кондитерських виробів;

  • гофроконтейнери;

  • коробки з картону;

  • гофротару та гофропаковання.


За час свого існування ми встигли завоювати прихильність і повагу не одного клієнта, оскільки зарекомендували себе з найкращої професійної сторони.


Виготовлення якісного гофрокартону з міцної ГОФРОТАРи

Цехи нашого підприємства з виробництва пакувальних матеріалів оснащені виключно якісним і надійним високотехнологічним обладнанням. Тому всі замовлення, пов'язані з виготовленням гофротари, ми виконуємо точно в терміни, погоджені із замовником, без затримок і додаткових фінансових витрат. Наш багаторічний досвід роботи та постійне удосконалення професійних навичок дозволяють виготовляти пакувальні матеріали будь-якої форми та розміру. Саме тому наш інтернет-магазин готовий запропонувати кожному своєму клієнту широкий асортимент гофрокоробів та іншого паковання як стандартного, так і не стандартного розміру.

паковання, коробки та ящики з міцного гофрокартону

Під час виготовлення гофротари ми застосовуємо виключно перевірену й екологічно безпечну сировину від провідних целюлозно-паперових комбінатів. Завдяки цьому вся лінійка нашої продукції відрізняється відмінною якістю, міцністю та чудовими експлуатаційними характеристиками. Гофротара, виготовлена ​​нами, має високий опір до стиснення, стійкість до ударів і механічних пошкоджень. Як повністю екологічно безпечний продукт, вона надає можливість для зберігання різних харчових товарів, гарантуючи їх цілісність і безпеку.