Індивідуальний розмір

info@gofrocarton.com.ua
+38 063 547 92 12

+38 068 552 77 81

0

виготовлення коробок на замовлення

Калькулятор вартості

Тип виробу:

Внутрішні розміри, мм:

Тип гофрокартону:

Марка картону:

Профіль:

Колір:

Тип друку:

Тираж, шт:

Телефон

Ім'я:

E-mail:

Коментар

Розрахувати вартість
Ваші дані успішно відправлені!
Заповніть обов'язкові поля!
Виготовлення паковань будь-якого рівня складності та обсягу з гофрокартону

Гофрокартонне паковання виготовляють безліч профільних українських підприємств, але саме ми тривалий час займаємо провідні позиції в такій непростій справі. Виробництво та продаж тари з гофрокартону ― основний напрям нашої діяльності. Для своїх клієнтів ми виробляємо пакувальні коробки різних розмірів і форм. Водночас слід зазначити той факт, що у виробничому процесі ми використовуємо виключно високоякісний і надійний гофрокартон, який відповідає вимогам ДСТУ. Стінки коробки можуть мати 3 або 5 шарів, профілі E, B, C.


Поспішайте замовити на сайті gofrocarton.com.ua високоякісне та міцне паковання з гофрокартону за вигідною ціною.

Якісний аркушевий гофрокартон за вигідними цінами гуртом і в роздріб

Аркушевий гофрокартон ― досить популярний матеріал. Він складається з певної кількості картонних шарів хвилястого типу, поєднаних із простим плоским картоном.


Марки T21, T22, T23, T24, а також П-32, С-40, КГ-2,4 визначають не лише його високу або низьку якість, але й сферу використання. Гофрокартон може використовуватися в різних галузях: від виробництва транспортного паковання до використання в домашніх умовах. Деякі типи цього виробу виготовлені з вторинної сировини, що своєю чергою робить ціну паковання нижчою.


Такий унікальний і багатофункціональний матеріал, як гофрокартон, ідеально показав себе в процесі упаковування великого та малого вантажу під час переїзду або транспортування продукції.

Виробництво піддонів із гофрокартону за оптимальною ціною

Потрібні високоякісні та міцні піддони з гофрокартону? Гофропіддони примітні незначною вагою, але водночас здатні прослужити тривалий термін. Цей виріб є чудовою альтернативою дерев’яним конструкціям.


Гофрокартонні піддони не потребують спеціального маркування та фітосанітарного контролю. Завдяки цьому вони повністю відповідають усім встановленим вимогам логістичної ланки, що стосується міжнародного експорту продукції.


Важливо також відзначити той факт, що гофрокартонні вироби приблизно на 70% легші, ніж дерев’яні конструкції. Як результат, фінансові витрати на перевезення значно зменшуються.

Рекомендовані товари
Коробка для піци 300x300x35 мм Т-21 «Е» бурий

Оптові ціни:

от 500 шт 7.62 грн
от 1000 шт 7.39 грн
от 3000 шт 7.06 грн
Купити

Якісні картонні коробки від виробника «ГофрокартонЮа» 

Компанія «ГофрокартонЮа» виготовляє та реалізує гофрокартон та картонні коробки оптом та в роздріб. Власне сучасне виробництво дозволяє пропонувати якісну продукцію за розумною ціною. Є й інші плюси співпраці з нами.

Асортимент

Гофрокартон. У каталозі інтернет-магазину представлені дво-, три-, п'яти та семишарові листи, виготовлені відповідно до чинних норм з картону різної щільності. Вона відрізняється маркою та типом профілю. Також при виборі слід брати до уваги розміри листів. В окрему підкатегорію виділяють мікрогофрокартон.

Короба. Налагоджено виготовлення тари для архівування важливих документів, переїздів, індивідуального розміщення товарів, поштових відправлень та ін. В окремі підкатегорії виділяють подарункові та взуттєві гофрокартонні коробки. Також є упаковки для піци, лотки під кондитерку. Можна купити роздільні та з відкидною кришкою, самозбірні та чотириклапанні коробки картонні оптом та невеликими партіями.

Піддони. Вони використовуються для складського зберігання та транспортування гофроящиків. Вони поєднують здатність витримувати масу до 1500 кг, невелику вагу та екологічність. Таку продукцію часто використовують у разі потреби доставки товарів за кордон. Адже вона відповідає вимогам стандарту ISPM15.

Комплектуючі. До цієї категорії включаються вставки, які забезпечують підвищену безпеку вмісту, збільшують жорсткість конструкції. До них відносять:

  • грати,
  • вкладиші,
  • амортизатори та ін.

Додаткові послуги

Якщо вам потрібна картонна коробка, яка точно відповідатиме певним параметрам, то фахівці «ГофрокартонЮа» готові допомогти. Вони виготовлять тару в необхідному обсязі та суворій відповідності до ваших запитів. Матеріал підбирається з урахуванням майбутніх навантажень та призначення. При необхідності на коробки з гофрокартону наносяться логотипи, рекламні слогани та ін. Якщо важливий зовнішній вигляд упаковки, ми рекомендуємо замовляти її з білого гофрокартону.

Замовлена ​​якісна картонна упаковка оптом або в роздріб може бути доставлена ​​до будь-якої точки України. Залежно від обсягу партії використовується власний транспорт чи задіяні провідні перевізники. Ми цінуємо час клієнтів і доставляємо в оптимальні терміни.

Фінансові вигоди для вас

Наша компанія – виробник, тому ціна на гофрокороб, лоток, піддон чи іншу тару є демократичною. Вона відрізняється залежно від обсягу замовлення. Усі цінники вже вказані у каталозі. На всю продукцію надається гарантія.

Якщо потрібні пакувальні коробки оптом або кілька штук, то зробити замовлення зручно прямо на сайті. Звертайтесь, наша компанія готова до плідної співпраці. 

Часті питання про картонні коробки

Які бувають коробки пакувальні?

Поділяються на транспортувальні, подарункові та товарні. У перших найважливіші критерії – хороші показники міцності та амортизування. Їхнє головне завдання – зберегти цілісність вмісту. У товарному впакуванні продукція реалізується. Подарункові потрібні для покращення показників естетичності.

Які картонні короби найбільш затребувані?

У наших клієнтів популярністю користуються самозбірні та чотириклапанні вироби. Вони виготовляються різних розмірів, квадратними чи прямокутними. Це дозволяє задовольнити запити клієнтів.

Яке навантаження витримують картонні ящики з 5-шарового матеріалу?

Така тара призначена для пакування великих, габаритних товарів. Допустима вага наповнення – не більше 100 кг.

Чим відрізняються самозбірні та чотириклапанні коробки з картону?

Перші характеризуються складною висічкою та вищою ціною, але не вимагають для збирання допоміжних елементів (клею, скотчу). Другі – традиційні. Для більшої надійності після складання з'єднання проклеюють скотчем.

Чому популярна картонна тара?

Гофрокартонні вироби поєднують екологічну безпеку, невелику вагу та міцність. Не варто забувати про демократичну вартість. Це і великий асортимент роблять їх затребуваними у виробників різних груп товарів та приватних осіб.