Упаковування речей під час переїзду: як правильно організувати процес
Переїзд ― хвилюючий та відповідальний процес. Однак ті, хто стикався з ним, знають, що він легко може перетворитися на справжню мінікатастрофу. Всі нервуються, метушаться і забувають про послідовність дій. Щоб цього уникнути, важливо ретельно підготуватися, знайти коробки для переїзду, правильно запакувати речі. Ми пропонуємо коротку інструкцію для успішного завершення процесу.
Зміст:
- Правильна підготовка до переїзду.
- Порядок упаковування речей.
- Ще кілька корисних порад замість висновку.
Правильна підготовка до переїзду
Щоб транспортування речей на нове місце відбулося успішно, важливо все заздалегідь спланувати. Фахівці, які успішно пережили переїзд, рекомендують запастися:
- газетами, чистими ганчірками та спеціальною повітряно-пухирчастою полімерною плівкою. Вони потрібні для захисту крихких предметів, що легко б'ються: скла, кришталю, посуду;
- коробками. Важливо придбати тару різної величини. Слід враховувати, що вага упакованої тари не повинна перевищувати 30 кг. Інакше її перенесення може стати великою проблемою. Тому у великі картонні коробки складаються легкі предмети: постільна білизна, ковдри, одяг. У менші ― упаковується кухонне начиння, взуття тощо;
- аркушевий гофрокартон. Підійде для обгортання деталей меблів, великої побутової техніки;
- пакетами із застібками та без, мішками;
- скотчем;
- маркерами для позначення вмісту коробки.
Порядок упаковування речей
Щоб упаковування речей при переїзді не перетворилося на стихійне лихо, важливо дотримуватися певного порядку дій. Першими прибираються полиці шаф, буфетів, сервантів, антресолей. Елементи, що б'ються, ретельно перекладаються папером або загортаються в тканину. Також необхідно заповнити порожнечі, щоб предмети всередині не переміщувалися під час перевезення.
Найпростіший спосіб упаковування книг ― скласти стосом і обв'язати мотузкою. Однак у цьому випадку існує ймовірність псування фоліантів. Для більшої надійності книги краще скласти у середні коробки.
Особливої уваги потребує кухня. Ретельно пакується посуд, столове приладдя. При цьому важливо стежити, щоб гострі предмети не були сусідами з крихкими. Окремо упаковується дрібна та велика побутова техніка. В останню чергу розбираються меблі. Кожен елемент обгортається картоном чи плівкою. Кріплення складаються в пакети, які рекомендується відразу підписувати.
Ще кілька корисних порад замість висновку
Не варто заощаджувати на пакувальному матеріалі. Якщо використовувати якісні гофрокартонні ящики, то ймовірність неприємностей на зразок розбитого посуду або подряпин на поверхні холодильника мінімальна. Інші поради:
- цінні речі (дорогоцінності, паспорти, документацію) слід запакувати окремо та тримати в особистій сумці. Сюди варто помістити мініаптечку з найпотрібнішими медикаментами;
- порожнечі в каструлях можна заповнити крупами, дрібними предметами;
- дзеркала та скляні фасади краще заклеїти хрест-навхрест скотчем (у разі пошкодження клейка стрічка не дасть уламкам розлетітися);
- взуття відмінно розташовується у коробці з-під пляшок;
- не забувайте відразу підписувати заповнені коробки. Це заощадить час на пошук потрібного на новому місці.
Вдалого вам переїзду.