Індивідуальний розмір

info@gofrocarton.com.ua
+38 063 547 92 12

+38 068 552 77 81

0
Як зібрати коробку з картону: всі тонкощі невигадливого мистецтва

Як зібрати коробку з картону: всі тонкощі невигадливого мистецтва

Картонна тара широко використовується в побуті, при переїздах і для транспортування товарів до споживача. Проте реалізуються картонні коробки як плоска заготовка. Перед використанням їх слід зібрати. Цей процес залежить від особливостей конструкції тари. Тому для багатьох актуальним є питання, як зібрати коробку з картону. Ми спробуємо дати докладні інструкції для різних видів тари.

ЗМІСТ

 1. Чотириклапанні коробки.
 2. Як скласти коробку з картону без скотчу.
 3. Як зібрати надійну коробку з картону.
 4. >Архівні коробки.

Чотириклапанні коробки

Чотириклапанні коробки ― традиційний вид паковання. Часто їх використовують у процесі переїзду, для складування та зберігання різних речей. До споживача вони надходять із з'єднаним бічним швом. Залишається зробити дно і можна заповнювати тару.

Існує 2 схеми з'єднання:

 • внапуск. Складання проводиться швидко та без допоміжних засобів. Але готовий виріб не можна використовувати для транспортування важких вантажів;
 • за допомогою скотчу. Підходить для отримання тари для товарів будь-якого об'єму.

Складання починаємо з формування клапанів. Для цього заготовку з картону слід покласти на зручний стіл або іншу рівну поверхню. Кожен елемент необхідно акуратно загнути за контурними лініями. Подальші дії визначаються обраною схемою збирання.

Як скласти коробку з картону без скотчу

Для цього способу складання потрібно лише трохи вміння та терпіння. Маленькі клапани розміщуємо відносно великого наступним чином: один повинен лежати на великому, а інший ― ховатися під ним. Кінці другого великого клапана розміщуємо у дзеркальному відбитті. Усі маніпуляції слід проводити акуратно. Інакше можна порвати клапан у місці загину.

ВАЖЛИВО: Такий варіант підходить лише для транспортування легких речей.

Як зібрати надійну коробку з картону/h3>

Щоб не гадати, «витримає чи ні», краще скористатися скотчем. Цей спосіб передбачає послідовне загинання маленьких і великих клапанів. Стики потрібно проклеювати скотчем. Причому робити це слід кілька (мінімум 2-3) рази з напуском. Якщо в коробку поміщатимуться важкі вантажі, то скотч рекомендується починати кріпити ближче до середини бічної стінки. Для більшої надійності проводиться додаткове проклеювання дна перпендикулярно стикам.

Архівні коробки

Архівні коробки з картону є самозбірними конструкціями з кришкою. Для надійності вони мають додаткові внутрішні стінки.

Пропонуємо докладну інструкцію, як правильно виконати збирання коробок:

 • загнути верхній і нижній клапан із «вушками»;
 • під прямим кутом загнути повздовжні боковини;
 • підняти під прямим кутом нижню поперечну боковину, клапан загнути всередину, «вушка» поєднати з прорізами;
 • елементи поздовжніх боковин загнути усередину конструкції;
 • верхню поперечну боковину підняти до прямого кута;
 • зібрати кришку, поєднуючи «вушка» з прорізами.

Щоб правильно зібрати коробку з картону, важливо зважати на її конструкційні особливості. Прості та зручні ― чотириклапанні моделі. Більшою надійністю та швидким збиранням відрізняються самозбірні конструкції. Вдалих вам рішень.Рекомендовані статті


 17/12/2018
 (3086 переглядів)