Індивідуальний розмір

info@gofrocarton.com.ua
+38 063 547 92 12

+38 068 552 77 81

0

Мікрогофрокартон в листах

Сортування:

Оптові ціни:

от 200 шт 45.30 грн
от 500 шт 43.90 грн
от 1000 шт 39.82 грн
Купити

Оптові ціни:

от 200 шт 41.61 грн
от 500 шт 40.32 грн
от 1000 шт 36.57 грн
Купити
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Мікрогофрокартон гуртом і в роздріб

Мікрогофрокартон ― шаруватий матеріал, у якому чергуються плоскі та хвилясті поверхні. Причому висота гофри не перевищує 1,7 мм. Завдяки гарним експлуатаційним показникам він активно використовується для пакування. Наша компанія пропонує купити листи та вироби з них.

Особливості та переваги мікрогофрокартону

Мікрогофрокартон відрізняється незначною товщиною за високої щільності. Це забезпечує йому хорошу міцність, але знижує амортизаційні показники. Також він характеризується:

  • гнучкістю;
  • площинною жорсткістю;
  • невеликою масою. Не збільшує вагу продукції, що перевозиться;
  • високим ступенем оброблюваності. З нього легко створювати коробки невеликих розмірів;
  • естетичністю. За допомогою додаткової обробки можна отримати поверхні потрібного кольору, на них просто нанести напис або зображення;
  • економічністю. Гофротара підходить для повторного використання, її ціна невисока. Для виробництва мікрогофрокартону використовується макулатура чи целюлоза. Сировина істотно визначає зовнішній вигляд продукції. Листи поділяються на білі чи бурі.

Сфера застосування

 

Мікрогофрокартон використовують для транспортування та зберігання легких елементів: косметики, парфумерії, медпрепаратів тощо. Також він потрібний, коли важливий презентабельний вигляд тари. З нього створюють індивідуальні споживчі коробки. Особливо для скла, посуду, кришталю. Білий мікрогофрокартон в листах чудово підходить для створення подарункових паковань. Причому вироби можуть бути практично будь-якого розміру та конфігурації. З нього часто виготовляють коробки для пляшок з елітним алкоголем. Кашований папером матеріал підходить для пакування дитячих іграшок та ігор. Він виглядає естетично та добре тримає форму.

Якісний пакувальний матеріал на вигідних умовах

 

Наша компанія реалізує картонні листи гуртом чи в роздріб. Ми готові запропонувати найвигіднішу вартість, а при замовленні великої партії зробимо додаткову знижку. До інших плюсів звернення до нас варто віднести:

  • виготовлення гофротари під індивідуальні запити;
  • надання поліграфічних послуг;
  • професійну консультаційну підтримку;
  • оперативну доставку до Києва чи до будь-якого населеного пункту України.

Залишились питання? Зв'яжіться з менеджерами для швидкого їх вирішення. Оформляйте замовлення прямо на сайті.