Індивідуальний розмір

info@gofrocarton.com.ua
+38 063 547 92 12

+38 068 552 77 81

0

Гофрокартон в рулонах двошаровий


Якісний гофрокартон у рулонах за конкурентною ціною

Гофрокартон у рулонах призначений для створення додаткових амортизаційних прошарків, а також індивідуального паковання невеликих предметів (лампочок, посуду тощо). Він складається з двох шарів ? рівного (лайнера) та хвилястого (флютингу). Гофрований папір і гладкий аркуш з'єднуються за допомогою спеціальних безпечних клейових складів. У нашому інтернет-магазині можна вигідно придбати картон у рулонах різної ширини.

 

Особливості та характеристики матеріалу

Залежно від потреб гофрокартон виготовляється з первинної (целюлози) або вторинної (макулатури) сировини. Зазвичай виробляється бурий матеріал. На замовлення можна отримати білий. Для маркування згідно з ДСТУ використовується буква «Д». Додатково в параметрах вказується тип профілю.

Особливості структури аркуша зумовлюють його високі амортизаційні показники. Також гофрокартон двошаровий характеризується:

 • низькою масою. Паковання практично не впливає на загальну вагу товарів, що перевозяться;

 • пружністю при значній міцності, стійкістю до механічних впливів;

 • дешевизною. Приваблива вартість пояснюється ціновою доступністю сировини та простотою технології виробництва;

 • екологічністю. Двошаровий гофрокартон виготовляється з безпечної сировини та просто утилізується, повністю переробляється без значної шкоди навколишньому середовищу;

 • простотою транспортування, зберігання та використання. Рулони легко переносити навіть одній людині, вони не займають багато місця. Завдяки гнучкості таким картоном легко обгорнути продукцію складної геометрії;

 • універсальністю. Двошаровий гофрокартон активно застосовується для забезпечення збереження крихких, чутливих до пошкоджень речей. Він підходить для пакування сантехніки, меблів, порцеляни, великогабаритних виробів тощо. Крім виробництв та торговельного сектору, він має попит у побуті. Разом із коробами його використовують при квартирних та офісних переїздах.

Вигоди придбання двошарового гофрокартону у нас

Наша компанія є виробником, тому може гарантувати високу якість, відповідність чинним нормам та привабливу цінову політику. Ціна визначається видом сировини та габаритами рулону. У магазині представлені відрізки 50 м різної ширини. Купуючи рулонний картон гуртом, можна розраховувати на знижку на обсяг. Інші переваги співпраці з нами:

 • великий асортимент. У каталозі також представлений семи-, п'яти- та тришаровий пакувальний матеріал. При необхідності можна придбати коробки, лотки тощо;

 • "ltr">хороший сервіс. Наші менеджери завжди готові надати консультаційну підтримку та допомогу в оформленні замовлення;

 • оперативне відвантаження та доставка. Ми готові організувати транспортування партії товарів до Києва чи іншого міста України.

Замовляйте картон гофрований двошаровий у надійного постачальника, заощаджуйте свій час та кошти.

Часті питання про гофрокартон у рулонах

Які розміри гофрокартону в рулонах?

Виготовляється матеріал завширшки 1,05 або 1,2 м. При цьому довжина стандартна і становить 50 метрів.

Де використовують двошаровий гофрокартон?

Основна сфера застосування ? індивідуальне або додаткове пакування. З такого картону виробляють тару для лампочок, прошарки для товарів, що легко б'ються. Так, він підходить для доупаковування, обгортання порцелянового посуду, керамічної сантехніки тощо.

Які плюси та мінуси у рулонного гофрокартону?

Основні переваги: 

 • хороші амортизаційні показники та гнучкість;
 • низька вартість.
За характеристиками він здатний замінити пухирчасту плівку, при цьому ціна буде в 3 рази меншою. Водночас важливо пам'ятати, що він відрізняється низькою жорсткістю, з нього не можна створити повноцінну коробку.

 


В цій категорії немає товарів.